Jedno unikátní řešení pro 7 krypto služeb

eToro logo

eToro je přední sociální obchodní prostředí, kde dostanete s jediným účtem přístup k více krypto službám a kde vám umožní s nimi pracovat kdykoliv a kdekoliv.

Využijte komplexní nabídky, která z jednoho místa řeší VŠE spojené s vašimi investicemi a obchodováním s kryptoměnami.

komplexní krypto řešení

 

Získejte nyní jedním přihlášením přístup k těmto 7 službám:

  • spolehlivé obchodní platformě
  • moderní kryptoburze
  • bezpečné krypto peněžence
  • odměnám za staking kryptoměn
  • připravenému krypto portfoliu
  • možnosti kopírovat úspěšné krypto obchodníky
  • demo účtu s 100 000 USD

Investování do kryptoaktiv je v některých zemích EU velmi volatilní a neregulované. Žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

 

Objevte světové kryptoměny

CryptoEqual portfolio
(Údaj k 28.8.2021. Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.)

 

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investice do akcií a kryptoměn, tak obchodování CFD.

Minimální částka pro první vklad činí pouze 100 USD. O společnosti eToro a jejích službách se dozvíte více v této velké recenzi.

 

Poučení o riziku

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Vezměte prosím na vědomí, že CFD jsou složité nástroje a kvůli pákovému efektu je s nimi spojeno vysoké riziko rychlé ztráty peněz. Při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze {etoroCFDrisk}% účtů drobných investorů. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Toto sdělení je určeno pro informační a vzdělávací účely a nemělo by být považováno za investiční poradenství nebo investiční doporučení.

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Kopírování obchodování se nepovažuje za investiční poradenství. Hodnota vašich investic se může zvýšit nebo snížit. Váš kapitál je vystaven riziku.

Investování do kryptoaktiv je vysoce volatilní a v některých zemích EU neregulované. Žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

Společnost eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nenese žádnou odpovědnost za správnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.