Shiba Inu (SHIB) vypadává z TOP 10

Shiba Inu (SHIB) letos zažila slušnou býčí rally, když celková tržní kapitalizace této meme mince vyskočila z několika milionů dolarů na více než 50 miliard dolarů za prvních 10 měsíců roku 2021.

Nyní se však rally zastavila a SHIB již nepatří mezi 10 nejlepších digitálních aktiv.

Poté, co se 28. října dotkla historického maxima 0,000087 USD, zaznamenala Shiba Inu v následujících týdnech postupný pokles.

Od té doby kryptoměna ztratila téměř 40 % své hodnoty. S tržní kapitalizací 28 miliard dolarů už SHIB nepatří mezi 10 nejhodnotnějších kryptoměnových aktiv na světě.

Začátkem tohoto měsíce kryptoburza Kraken popíchla komunitu Shiba Inu tweetem o možném uvedení SHIB na burzu. Podle Krakenu burza v současné době prochází procesem zkoumání uvedení na trh.

Christine Brownová, provozní ředitelka společnosti Robinhood Crypto, mezitím uvedla, že společnost s uvedením kryptoaktiv jako Shiba Inu na burzu nespěchá.

„Také si myslím, že naše strategie je trochu jiná než u mnoha jiných hráčů, kteří se právě teď předhánějí v tom, aby uvedli co nejvíce aktiv. Myslíme si, že krátkodobý zisk, který bychom mohli získat, nestojí za dlouhodobý kompromis pro naše uživatele,“ řekla Brownová.

 

Komunita Shiba Inu roste

Navzdory nedávnému poklesu ceny SHIB se toto digitální aktivum stalo trendem na platformách sociálních médií, jako je Twitter.

Shiba Inu Army (komunita držitelů SHIB) se v posledních několika měsících exponenciálně rozrostla.

Podle společnosti Coinmarketcap činí celkový počet držitelů Shiba Inu v současné době přibližně 942 000. Od 15. srpna 2021 se celkový počet držitelů SHIB zvýšil o více než 50 %.

Ne každá obchodní platforma je však ochotna SHIB kótovat. Ve svém posledním rozhovoru Brownová uvedla, že bezpečnost uživatelů je pro společnost Robinhood na prvním místě.

„Chceme se ujistit, že pracujeme při posuzování všeho z hlediska regulace opravdu dobře,“ dodala Brownová.

 

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]