Binance se stává oficiálním partnerem Fan Token FC Porto

Burza digitálních aktiv Binance včera oznámila uzavření partnerství s předním portugalským profesionálním fotbalovým klubem FC Porto.

Společnost podepsala s fotbalovým klubem víceletou smlouvu o partnerství a stala se tak oficiálním partnerem klubu v oblasti fanouškovských tokenů.

V rámci dohody se Binance objeví jako sponzor zadní strany dresů FC Porto v sezóně 2021/22 a jako sponzor rukávů v následujících sezónách.

Kromě toho bude prostřednictvím Binance Launchpad vydáván fanouškovský token FC Porto (PORTO). Portugalský fotbalový klub chce uvedením tokenu PORTO zvýšit povědomí o své značce.

Token poskytne příznivcům FC Porto široké možnosti zapojení fanoušků. Uživatelé tokenu budou moci prostřednictvím PORTO využívat různé odměny.

Platforma fanouškovských tokenů Binance je jednou z nejoblíbenějších služeb společnosti.

„Díky partnerství s Binance bude fanouškovský token FC Porto (PORTO) vydáván prostřednictvím platformy Binance Launchpad, aby se značka klubu posunula na další úroveň a aby se pro příznivce klubu vytvořil smysluplnější zážitek ze zapojení fanoušků, a to prostřednictvím jedinečných a na zapojení založených odměn, interaktivity, gamifikace a dalších prvků,“ zmínila Binance.

 

„Oficiální fanouškovský token FC Porto (PORTO) je užitkový token poskytující fanouškům nové revoluční způsoby, jak se zapojit do dění v jejich oblíbeném klubu. PORTO bude ode dneška k dispozici všem uživatelům Binance prostřednictvím Launchpadu a později prostřednictvím Spotu, nákupů bankovní kartou a P2P,“ dodala společnost.

 

>>> RECENZI BURZY BINANCE NAJDETE ZDE

 

Tokeny pro fanoušky

Fanouškovské tokeny založené na blockchainu získaly v roce 2021 obrovskou popularitu v souvislosti se skokovým celosvětovým přijetím kryptoměn a DLT.

Nejnovější partnerství fanouškovských tokenů s FC Porto není jedinou spoluprací, kterou Binance letos navázala.

Minulý měsíc společnost Binance uzavřela masivní sponzorskou smlouvu s SS Lazio, jedním z nejpopulárnějších profesionálních fotbalových klubů.

Ačkoli fanouškovské tokeny získávají mezi investory na oblibě, se zmíněnými tokeny je spojeno několik rizik včetně vysoké volatility.

„Hodnota fanouškovských tokenů Binance může kolísat a před uzavřením jakékoli transakce byste měli provést vlastní hloubkovou kontrolu vhodnosti tokenů a souvisejících rizik,“ zdůraznila společnost.

 

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]