7 nesestříhaných scén z Pulp Fiction jako NFT

Quentin Tarantino nabídne v aukci sedm nesestříhaných scén z filmu Pulp Fiction jako NFT včetně originálních ručně psaných scénářů z filmu a exkluzivního audiokomentáře od samotného Tarantina.

Sběratelské předměty se budou dražit na trhu NFT OpenSea.

NFT jsou postaveny na Secret Network, blockchainovém ekosystému, který upřednostňuje soukromí.

Pro unikátní NFT Pulp Fiction a pro všechny ostatní NFT dražené na platformě to znamená, že obsah si mohou prohlédnout pouze majitelé těchto NFT.

Secret Network tvrdí, že je prvním blockchainem se smart kontrakty (chytrými smlouvami) zachovávajícími soukromí, což znamená, že údaje o transakcích a vlastnictví jsou šifrované.

Tradičně u NFT postavených na jiných blockchainech, jako je Ethereum, jsou transakční a vlastnická data ve výchozím nastavení veřejná.

Je to dvousečná zbraň: transparentnost v blockchainu umožňuje ověřování transakcí, ale také vytváří určitou úroveň sledovatelnosti každé transakce.

Stejně jako soukromé mince chrání identitu uživatele, tak by soukromé NFT chránily identitu umělců a sběratelů.

Zatímco ochrana identity a transakcí na základě volby přibližuje technologii blockchain hotovosti a tradičním financím, zvýšená anonymita v již tak neprůhledném prostoru by mohla zesílit tlaky ze strany regulačních orgánů.

Mince na ochranu soukromí Monero totiž v roce 2020 upoutala pozornost daňového úřadu, když vládní agentura nabídla odměnu 625 000 dolarů dodavatelům, kteří pomohli vysledovat její transakce.

Tarantinovy tajné NFT chrání nejen nikdy předtím neviděný obsah filmu Pulp Fiction, ale také identitu případných vlastníků.

Jedná se o poslední sázku Hollywoodu na NFT, která následuje po spolupráci slavného filmaře Davida Lynche s Interpolem, která proběhla minulý měsíc.

Společnost MGM nedávno ve spolupráci s VeVe spustila NFT pro film „Není čas zemřít“, který se tak stal prvním filmem o Jamesi Bondovi s digitálními sběratelskými předměty.

Tarantino v tiskové zprávě uvedl: „Jsem nadšený, že mohu fanouškům představit tyto exkluzivní scény z filmu Pulp Fiction. Secret Network a Secret NFT poskytují zcela nový svět propojení fanoušků a umělců a já jsem nadšený, že mohu být jeho součástí.“

Pulp Fiction byl Tarantinův druhý celovečerní film. Otřásl filmovým světem a podpořil štěstí tehdejšího nenáročného studia Miramax.

Film získal v roce 1994 Zlatou palmu a v roce 1995 Oscara za nejlepší scénář. Pulp Fiction také udělal ze Samuela L. Jacksona superhvězdu a vzkřísil kariéru Johna Travolty.

 

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]