Hvězda NFL Aaron Rodgers bude dostávat část platu v bitcoinech

Profesionální fotbalista Aaron Rodgers se stal dalším ve svém oboru, který obrátil svůj zájem na kryptoměnový průmysl.

Rozehrávač týmu Green Bay Packers slíbil, že část svého výdělku z NFL převede na bitcoin.

Iniciativa se stala možnou poté, co sportovec navázal spolupráci s poskytovatelem mobilních platebních služeb – společností Cash App.

‚Bitcoin to The Moon‘

Na své Instagramové stránce Aaron Rodgers – korunovaný nejcennějším hráčem Národní fotbalové ligy pro rok 2020 – oznámil, že část svého platu ve výši 33,5 milionu dolarů bude dostávat v bitcoinech.

Kromě toho si vydělá zhruba 22 milionů dolarů na podpisových a soupiskových prémiích, z nichž část může také převést na primární kryptoměnu.

„Proto jsem nadšený, že jsem se nedávno spojil s Cash App. Umožnili mi vůbec poprvé brát část mého platu v NFL v bitcoinech,“ řekl Rogers.

Zdá se, že fotbalista je vášnivým příznivcem BTC, protože vykřikl známou větu: „Bitcoin to the moon“.

Kromě toho Rodgers popsal digitální aktivum jako „budoucnost peněz“ a na svou fotografii umístil laserové oči značící jeho býčí náklonnost:

„Jsem z Bitcoinu nadšený, protože věřím, že je to budoucnost peněz: je hodnotný, super bezpečný a nikdo si s ním nemůže zahrávat.“

Rodgers však jde ještě dále. S cílem zapojit do iniciativy i některé své fanoušky slíbil, že některým z nich rozdá v bitcoinech celkem 1 milion dolarů.

„Bitcoin je nový a tento koncept může být zastrašující, takže abych zpřístupnil bitcoin i svým vlastním fanouškům, rozdám nyní celkem 1 milion dolarů v BTC.“

Další hvězdou Národní fotbalové ligy, která se zapojila do kryptoměn, je Saquon Barkley.

Letos v létě oznámil, že bude používat platební aplikaci Strike, aby převedl všechny své zisky z podpor a marketingových smluv na bitcoiny.

Podle hráče týmu New York Giants je to nejlepší způsob, jak si uchovat své bohatství v době rostoucí inflace.

Dalším populárním jménem, které se objevuje, je Tom Brady. Sedminásobný šampion Super Bowlu má zájem nejen o Bitcoin (BTC), ale také o Ethereum (ETH) a Solanu (SOL).

V této souvislosti přiznal, že by „rád dostal zaplaceno“ v některém z těchto tokenů.

Legendární fotbalista zmínil také technologii blockchain. Ta představuje budoucnost, protože umožňuje rychlé a transparentní transakce, uzavřel.

 

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]