Holo (HOT): Vše, co potřebujete vědět

Holo je cloudový hostingový trh pro distribuované aplikace. Holo je napájen Holochainem, což je nový open source software pro peer-to-peer aplikace.

Přečtěte si, na jakém principu funguje platforma Holo, jakým způsobem se liší od ostatních blockchainových projektů a zda se do této inovativní technologie vyplatí investovat.

Platforma Holo vyplácí svým uživatelům odměny za jejich účast na trhu aplikací typu „peer-to-peer“ založených na cloudovém hostování.

Odměny jsou vypláceny prostřednictvím kryptoměn, přičemž nativní token platformy Holo se nazývá HOT.

Hostem aplikace Holochain, která je nedílnou součástí ekosystému Holo, se může stát kdokoliv.

 

Co je to Holo (HOT)?

Holo je platforma typu peer-to-peer pro distribuované aplikace založené na infrastruktuře cloudového úložiště.

Holo poskytuje P2P trh aplikací, kde se účastníci sítě mohou stát hostiteli decentralizovaných aplikací distribuovaných po síti pomocí jejich výpočetní síly.

Na oplátku za účast ekosystému Holo je hostům platformy vyplácena odměna prostřednictvím nativní kryptoměny HOT.

holo hot znak

Holochain je platforma, která připojuje uživatele k internetu, přičemž systém Holo funguje jako prostředek připojení. Aplikace Holochain jsou decentralizované.

Namísto známého výrazu „DApps“ jsou však aplikace Holochain známé jako hApps.

Holo si klade za cíl nabídnout efektivnější a nákladově výhodnější systém pro vývojáře, kteří pracují s decentralizovanými aplikacemi a dále dosáhnout svých cílů bez použití konsenzuálních algoritmů, které jsou používány tradičnějšími blockchainy.

Cílem platformy Holo je vytvořit novou škálovatelnou verzi internetu, kde informace, které jsou ukládány, sdíleny a distribuovány, zprostředkovatelé nebo ústřední orgány nevidí ani nekontrolují.

S využitím jedinečné hashovací funkce, která snižuje náklady na provoz a správu systému, si Holo klade za cíl revoluci ve způsobu, jakým používáme internet – a to tím, že bude fungovat ve prospěch lidí místo společností.

 

Jak funguje platforma Holo?

Místo použití tradiční formy technologie blockchainu k ověřování transakcí a generování nových bloků při zabezpečení sítě používá ekosystém Holo a Holochain speciální hashovací funkci.

Holo je založeno na distribuované tabulce hash Holo (Distributed Hash Table DHT).

Zaměstnává jeden uzel, který může jednotlivě ověřovat transakce. Jakmile je ověřen jednotlivým uzlem, jsou data distribuována do dalších uzlů v systému, které dvakrát zkontrolují ověřovací informace z hlediska transparentnosti a legitimity.

Kapacita sítě v měřítku se odráží v rostoucím počtu uzlů a výpočetní síle, což v tradičních protokolech často představuje problém.

DHT však používá dělení k distribuci dat a škálování síťového provozu, aby byl optimální a fungoval hladce v rámci hostovaných aplikací.

Vzhledem k tomu, že Holochain nepoužívá tradiční technologii blockchain, ale místo toho funguje na systému hashování, síť nevyžaduje těžbu k ověření transakcí, ani k vytváření nových bloků a zabezpečení sítě.

Pod pojmem hashovací funkce se rozumí algoritmus pro převod vstupních dat na malá čísla. Tato funkce se používá k převodu vstupních dat, aby se zajistila integrita dat.

Výstup hashovací funkce se označuje jako hash čili digitální otisk textu.

 

Kdo jsou zakladatelé Holo?

Holo založili Arthur Brock a Eric Harris-Braun v roce 2017.

Platforma Holo byla vytvořena s cílem umožnit hostování aplikací v rámci peer-to-peer ekosystému, který je popsán jako post-blockchainová platforma poháněná funkcí hash DHT (Distributed hash table).

Holo shromáždil více než 20,4 milionu USD ve dvou kolech financování, přičemž to poslední proběhlo v dubnu 2018. Kromě toho je projekt rovněž financován společností Cardinal Capital.

 

Co dělá Holo jedinečným?

Holo je díky své architektuře naprosto unikátní, protože platforma Holochain nefunguje na tradiční technologii blockchain, ale místo toho používá hashovací algoritmus jako post-blockchainovou síť.

S využitím klasické technologie distribuované účetní knihy umožňuje Holo uživatelům hostovat a používat různé aplikace v síti, známé jako hApps.

Proto Holo nevyžaduje ke svému provozu uzlů těžbu.

Holo dosahuje jedinečnosti nejen díky použití funkce hash DHT, ale také díky své architektuře, která tvoří trh P2P, kde mohou uživatelé dostat zaplaceno za hostování aplikací vyvinutých a nasazených do aplikace Holochain jinými uživateli.

 

TIP na ověřené krypto a CFD brokery
Pro obchodování s kryptoměnami můžete využít prověřené brokery Plus500 (více informací zde) nebo eToro (velká recenze zde).

 

Co udává hodnotu Holo?

Holo získává skutečnou hodnotu díky své technické kapacitě, technologii, použití a úrovni přijetí.

Pokud jde o tržní hodnotu, Holo je také ovlivněno množstvím konkrétních faktorů, včetně celkové nabídky nativních tokenů s názvem HOT.

Konečná nabídka funguje jako antiinflační mechanismus, což znamená, že tokeny HOT mohou z dlouhodobého hlediska posloužit jako dobrý uchovatel hodnoty.

 

Kolik mincí Holo (HOT) je v oběhu?

Společnost Holo má omezenou celkovou nabídku digitální měny stanovanou na  177,6 miliard mincí, z nichž 177 619 433 541 je již v oběhu.

Celkový počet mincí v cirkulující nabídce vynásobený aktuální cenou HOT se rovná tržní kapitalizaci Holo.

 

Další technické údaje

Distribuovaná tabulka hash neboli DHT (Distributed hash table) odstraňuje potřebu DLT v decentralizovaných prostředích a umožňuje hostování decentralizovaných aplikací mezi uživateli sítě.

DHT nepotřebuje, aby všechny výpočetní uzly fungovaly a byly k dispozici současně, protože jednotlivé operační uzly mohou ověřovat transakce a poté nechat ověření potvrdit sousedními uzly.

Systém nevyžaduje protokoly Proof of Work nebo Proof of Stake ani žádnou jinou formu mechanismů konsensu založeného na DLT, aby generoval nové bloky a ověřoval transakční data, místo toho se spoléhá na DHT, které není tak energeticky náročné jako těžba jiných kryptoměn.

Kdokoli může přistupovat k Holo a hostovat jejich aplikace prostřednictvím Holo Hosting, které běží na pozadí počítačů, které provozují uzly s výpočetní silou.

Díky této propracované architektuře mohou uživatelé hostovat své aplikace a pronajímat výpočetní výkon pro hostování výměnou za odměny.

Holochain funguje jako most mezi centralizovaným prostředím, kterým je internet, jak ho známe, a decentralizovaným prostředím, které představuje Holo ekosystém.

 

Jak je zabezpečena síť Holo?

Síť Holo je zabezpečena pomocí distribuované tabulky hash, která zajišťuje, že jednotlivý uzel může nejprve ověřit transakce a účastnit se generování bloků, než si tato data ověří zbytkem uzlů v síti.

Holo distribuuje transakční data mezi uzly, které mají za úkol zkontrolovat transakční data poté, co je jednotlivé uzly původně ověřily.

Sousední uzly zajišťují, že data jsou platná a transparentní, čímž do sítě přidávají vrstvu zabezpečení při současném zachování transparentnosti.

Holochain je konstruován s DHT v jádru jeho mechanismu, který poskytuje post-blockchainovou síť, která může škálovat a zabezpečovat platformu bez použití protokolů, jako jsou Proof of Work a Proof of Stake.

 

Jak používat Holo?

Ekosystém Holo se používá jako trh typu peer-to-peer pro hostování aplikací a funguje jako most mezi aplikací Holochain, kde jsou aplikace hostovány, a internetem, s cílem učinit internet více zaměřeným na lidi místo na korporace.

HOT coiny lze použít jako hlavní platební metodu v síti, zatímco účastníci sítě, kteří používají Holo k pronajímání výpočetní síly jiným uživatelům pro hostování aplikací, mohou HOT vydělat výměnou za své služby.

HOT mince mohou být drženy jako investice nebo obchodovány za účelem zisku na živém trhu kryptoměn.

 

Co je to Holo hashing a k čemu slouží?

Jak již bylo zmíněno dříve, místo spoléhání se na těžbu, jako to dělá většina ostatních kryptografických platforem, používá Holo hashovací algoritmus, známý jako Distributed Hash Table nebo DHT.

DHT zajišťuje, že transakční data jsou zpracovávána a ověřována transparentně bez použití mechanismu konsensu Proof of Work nebo Proof of Stake.

Proto Holo popisuje svou technologii jako „post-blockchain“ – tedy technologii přicházející po blockchainu.

 

Vyplatí se investovat do technologie Holo?

Holo je jedinečný projekt na krypto trhu, protože běží na konkrétním hashovacím algoritmu bez použití technologie distribuované účetní knihy, tak jako tomu je v případě jiných projektů založených na blockchainu.

Holo poskytuje cloudové úložiště pro hostování aplikací, čímž je také definována hodnota Holo – ta je dána jedinečným technickým přístupem a kapacitou pro škálování.

Hostování aplikací pomocí platformy Holo je nákladově efektivnější, a proto se Holo z dlouhodobého hlediska může stát jednou z předních platforem své doby.

Nicméně pamatujte, že je krypto trh nestálý a ceny kryptoměny podléhají vysoké volatilitě.

Proto, chcete-li investovat do technologie Holo, učiňte tak v rámci diverzifikace investičního portfolia za účelem řízení možných rizik.

 

Tabulka oblíbených kryptoměn pro obchodování

 

Jak začít obchodovat s kryptoměnami?

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]