Sázka na Shiba Inu z něj udělala milionáře

Riskantní sázka na token Shiba Inu (SHIB) udělala z vedoucího skladu milionáře. Ten do memecoinu v únoru investoval tisíce dolarů, investici zhodnotil, odešel z práce a stal se otcem v domácnosti.

Podle časopisu Fortune investoval 35letý manažer skladu supermarketu identifikovaný pouze jako Rob do SHIB 8 000 dolarů v době, kdy cena činila zhruba 0,0000001 USD.

V květnu, kdy cena tokenu výrazně vzrostla a dosáhla tehdejšího historického maxima více než 0,000035 dolaru, Rob část svého podílu zpeněžil a na svůj bankovní účet si tak připsal 500 000 dolarů.

Po říjnovém nárůstu ceny tokenu má tento držitel SHIB stále ještě kryptoaktiva v hodnotě více než 1 milion dolarů.

Tyto prostředky mu umožnily opustit práci, která mu ročně vynášela 68 000 dolarů, zůstat doma a starat se o syna a účastnit se online diskusí o projektech souvisejících s SHIB.

Své zbývající tokeny plánuje HODLovat.

„Jsme tak pevně přesvědčeni, že se Shibou můžeme dosáhnout více,“ řekl Rob. „Nikdy nevyberu celé naše portfolio.“

Bývalý manažer skladu je součástí nové generace uživatelů kryptoměn, kteří dosáhli statusu milionáře či dokonce miliardáře podobně jako mnozí HODLeři Bitcoinu (BTC) po býčí vlně v roce 2017.

Někteří držitelé tokenů, kteří provedli podobné nákupy jako Rob, když byl projekt loni v srpnu uveden na burzu, jsou nyní miliardáři a novými velrybami v kryptoprostoru.

Pokud by však držitelé v budoucnu likvidovali tak velké množství tokenů, mohlo by to potenciálně způsobit propad ceny SHIB, jako se to stalo v květnu.

Token SHIB je v současné době podle CoinMarketCapu na jedenáctém místě v žebříčku největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

V době zveřejnění je tržní kapitalizace SHIB zhruba 27 miliardy dolarů s více než 549 biliony tokenů v oběhu.

 

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]