Jordan Belfort (Vlk z Wall Street): XRP za 10 USD

Jordan Belfort, populární bývalý burzovní makléř přezdívaný „Vlk z Wall Street“, odhalil své aktivity ohledně kryptoměn a prohlásil se za příznivce tokenu XRP (Ripple).

Belfort je známý svými nečistými praktikami na burze. Na základě jeho skandálního životního stylu byl natočen úspěšný film Vlk z Wall Street s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.

Jordan Belfort se na Twitteru dělí se svými 630 000 sledujícími o svou zálibu v NFT a kryptoměnách.

V nedávném tweetu bývalý makléř prozradil, že je velkým investorem kryptoměny XRP.

A není jediný. Jeho opravář televize je prý také zastáncem měny Ripple. Ve skutečnosti mají oba pro XRP poměrně optimistické cenové prognózy.

Jsem velkým držitelem XRP (šestimístné číslo)! Můj člověk, který mi opravuje televizi, si myslí, že je to nejlepší věc od doby, kdy se krájel chleba.

Myslí si, že to půjde na 10 000 dolarů. Doufám, že má pravdu, ale spokojím se s 10 dolary.

Pokud je Belfortova předpověď 10 dolarů správná, XRP by zaznamenalo 900% nárůst oproti současné ceně kolem jednoho amerického dolaru.

Na začátku roku se kryptoměně Ripple podařilo poprvé od roku 2018 překonat cenovou hranici 1 USD. Tehdy se díky býčí rallye na trhu její cena velmi přiblížila 2 dolarům.

XRP je však stále daleko od svého historického cenového maxima 3,4 USD zaznamenaného před třemi lety.

Obchodní výkonnost kryptoměny byla v loňském roce negativně ovlivněna kontroverzní žalobou americké Komise pro cenné papíry (SEC), která obvinila společnost Ripple a její vedoucí pracovníky z nezákonného prodeje cenných papírů.

Bývalý burzovní makléř nebyl jediný, kdo vystoupil na obranu XRP.

Podporu Ripplu v souvislosti s právní bitvou se SEC projevil také generální ředitel Coinbase Brian Armstrong, který uvedl, že kroky regulátora ve skutečnosti poškozují spotřebitele.

 

TIP: ZAČNĚTE OBCHODOVAT S KRYPTOMĚNAMI

1) Aktivně obchodujte s kryptoměnami přes světového brokera
[VÍCE INFORMACÍ ZDE].

2) Pasivně kopírujte úspěšné investory s kryptoměnami
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Využijte vše v jednom: obchodní platformu, burzu, peněženku, staking, připravená portfolia, demo účet a další
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]